Permissions filtered by modules (8.x-1.1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Administration
es: Administración

en: Select Role
es: Seleccionar rol

en: Permission
es: Permiso

en: About
es: Acerca de

en: Save permissions
es: Guardar permisos

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
es: Advertencia: Proporcionar sólo a los roles de confianza. Este permiso implica riesgos de seguridad.
