Permissions filtered by modules (8.x-1.1) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: Administration
uk: Адміністрування

en: Permission
uk: Повноваження

en: About
uk: Про модуль

en: Save permissions
uk: Зберегти повноваження

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
uk: Увага: Надавати тільки довіреним ролям; це повноваження пов’язане з безпекою.
