Permissions filtered by modules (8.x-1.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Administration
bo: དོ་དམ

en: Permission
bo: སྤྱོད་དབང

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Save permissions
bo: སྤྱོད་དབང་ཉར་ཚགས

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
bo: ཉེན་བརྡ། བློ་འཁེལ་ཆོག་པའི་འགན་ནུས་ཁོ་ན་ལ་སྤྲོད་དགོས། སྤྱོད་དབང་འདིས་བདེ་འཇགས་ཀྱི་གནད་དོན་འབྱུང་སྲིད།
