Permissions filtered by modules (8.x-1.2) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Administration
gl: Administración

en: Permission
gl: Permiso

en: About
gl: Información

en: Save permissions
gl: Gardar permisos

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
gl: Advertencia: Proporcionar só os roles de confianza. Este permiso implica riscos de seguridade.
