Permissions filtered by modules (8.x-1.2) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Administration
id: Administrasi

en: Permission
id: Kewenangan

en: About
id: Tentang

en: Save permissions
id: Simpan kewenangan

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
id: Peringatan: Berikan hanya untuk pemeran terpercaya; kewenangan ini mempengaruhi keamanan.
