Permissions filtered by modules (8.x-1.2) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ca: Administració

en: Permission
ca: Permís

en: About
ca: Detalls

en: Save permissions
ca: Desa els permisos

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ca: Avís: Assigneu-lo només als rols de confiança; aquest permís té implicacions en la seguretat.
