Permissions filtered by modules (8.x-1.2) - en to et translation catalogue (5 entries)

en: Administration
et: Haldus

en: Permission
et: Õigus

en: About
et: Programmist

en: Save permissions
et: Salvesta õigused

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
et: Hoiatus: Määra ainult usaldusväärsetele rollidele; see õigus mõjutab lehe turvalisust.
