Permissions filtered by modules (8.x-1.2) - en to ro translation catalogue (5 entries)

en: Administration
ro: Administrare

en: Permission
ro: Permisiune

en: About
ro: Despre

en: Save permissions
ro: Salvează permisiunile

en: Warning: Give to trusted roles only; this permission has security implications.
ro: Avertisment: A se acorda numai rolurilor care prezintă încredere; această permisiune are implicații de securitate.
