International Phone (3.2.0) - en to bo translation catalogue (7 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: error
bo: ནོར་འཁྲུལ

en: Yes
bo: ཡིན

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: All
bo: ཡོངས

en: notice
bo: དྲན་སྐུལ

en: Default country
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་རྒྱལ་ཁབ་མིང
