International Phone (3.2.0) - en to el translation catalogue (8 entries)

en: Value
el: Αξία

en: error
el: σφάλμα

en: Yes
el: Ναι

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: All
el: Όλες

en: notice
el: ειδοποίηση

en: Field types
el: Τύποι πεδίων

en: Default country
el: Προεπιλεγμένη χώρα
