International Phone (3.2.0) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: error
eo: eraro

en: Yes
eo: Jes

en: Default
eo: Defaŭlto

en: All
eo: Ĉiuj

en: Countries
eo: Landoj

en: notice
eo: rimarko

en: Default country
eo: Apriora lando
