International Phone (3.2.0) - en to fi translation catalogue (9 entries)

en: Value
fi: Arvo

en: error
fi: virhe

en: Yes
fi: Kyllä

en: Default
fi: Oletus

en: All
fi: Kaikki

en: Countries
fi: Maat

en: notice
fi: huomautus

en: Field types
fi: Kenttätyypit

en: Default country
fi: Oletusmaa
