International Phone (3.2.0) - en to fil translation catalogue (7 entries)

en: Value
fil: Halaga

en: error
fil: mali

en: Yes
fil: Oo

en: Default
fil: Pamantayan

en: All
fil: Lahat

en: notice
fil: paunawa

en: Default country
fil: Pamantayang bansa
