International Phone (3.2.0) - en to he translation catalogue (8 entries)

en: Value
he: ערך

en: error
he: שגיאות

en: Yes
he: כן

en: Default
he: ברירת מחדל

en: All
he: הכל

en: Countries
he: מדינות

en: notice
he: הודעה

en: Default country
he: מדינת ברירת המחדל
