International Phone (3.2.0) - en to hi translation catalogue (7 entries)

en: Value
hi: मान

en: error
hi: त्रुटि

en: Yes
hi: हाँ

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: All
hi: सभी

en: notice
hi: नोटिस

en: Default country
hi: डिफ़ॉल्ट देश
