International Phone (3.2.0) - en to hu translation catalogue (10 entries)

en: Value
hu: Érték

en: error
hu: hiba

en: Yes
hu: Igen

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: All
hu: Mind

en: Countries
hu: Országok

en: notice
hu: megjegyzés

en: Field types
hu: Mezőtípusok

en: Default country
hu: Alapértelmezés szerinti ország

en: Directory @path was created
hu: @path könyvtár létrehozva
