International Phone (3.2.0) - en to is translation catalogue (8 entries)

en: Value
is: Gildi

en: error
is: villa

en: Yes
is: Já

en: Default
is: Sjálfgefið

en: All
is: Allt

en: Countries
is: Lönd

en: notice
is: tilkynning

en: Field types
is: Tegundir svæða
