International Phone (3.2.0) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Value
jv: Biji

en: error
jv: salah

en: Yes
jv: Ya

en: Default
jv: Gawan

en: All
jv: Kabèh

en: notice
jv: Woro-woro

en: Default country
jv: Jeneng Negara
