International Phone (3.2.0) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Value
km: តម្លៃ

en: error
km: កំហុស

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: Default
km: លំនាំដើម

en: All
km: ទាំងអស់

en: notice
km: កំណត់សម្គាល់

en: Default country
km: ប្រទេស​លំនាំ​ដើម​
