International Phone (3.2.0) - en to ku translation catalogue (7 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: error
ku: هه‌ڵه‌

en: Yes
ku: بەڵێ

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: All
ku: هەموو

en: notice
ku: زانیاری

en: Default country
ku: وڵاتی بنەڕەتی
