International Phone (3.2.0) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: error
nn: feil

en: Yes
nn: Ja

en: Default
nn: Standard

en: All
nn: Alle

en: notice
nn: varsel

en: Default country
nn: Standard land
