International Phone (3.2.1) - en to ar translation catalogue (8 entries)

en: Value
ar: القيمة

en: error
ar: خطأ

en: Yes
ar: نعم

en: Default
ar: الافتراضي

en: All
ar: الكل

en: Countries
ar: الدول

en: notice
ar: إخطار

en: Default country
ar: البلد الافتراضي
