International Phone (3.2.1) - en to be translation catalogue (8 entries)

en: Value
be: Значэнне

en: error
be: памылка

en: Yes
be: Так

en: Default
be: Прадвызначана

en: All
be: Усе

en: notice
be: паведамленне

en: Field types
be: Тыпы палёў

en: Default country
be: Прадвызначаная краіна
