International Phone (3.2.1) - en to bg translation catalogue (7 entries)

en: Value
bg: Стойност

en: error
bg: грешка

en: Yes
bg: Да

en: Default
bg: По подразбиране

en: All
bg: Всички

en: notice
bg: известие

en: Default country
bg: Държава по подразбиране
