International Phone (3.2.1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Value
da: Værdi

en: error
da: fejl

en: Yes
da: Ja

en: Default
da: Standard

en: All
da: Alle

en: Countries
da: Lande

en: notice
da: meddelelse

en: Field types
da: Felttyper

en: Default country
da: Standard land

en: Directory @path was created
da: Folderen @path blev oprettet
