International Phone (3.2.1) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Value
id: Nilai

en: Yes
id: Ya

en: Default
id: Bawaan

en: All
id: Semua

en: notice
id: pemberitahuan

en: Field types
id: Jenis bidang isian

en: Default country
id: Negara bawaan
