International Phone (3.2.1) - en to it translation catalogue (9 entries)

en: Value
it: Valore

en: error
it: errore

en: Yes
it: Sì

en: Default
it: Predefinito

en: All
it: Tutti

en: Countries
it: Paesi

en: notice
it: avviso

en: Field types
it: Tipi di campo

en: Default country
it: Paese predefinito
