International Phone (3.2.1) - en to mr translation catalogue (6 entries)

en: Value
mr: किंमत

en: error
mr: तृटी

en: Yes
mr: हो

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: All
mr: सर्व

en: notice
mr: सूचना
