International Phone (3.2.1) - en to ne translation catalogue (6 entries)

en: Value
ne: मान

en: error
ne: त्रुटि

en: Yes
ne: हो

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: All
ne: सबै

en: notice
ne: सूचना
