International Phone (3.2.1) - en to pl translation catalogue (9 entries)

en: Value
pl: Wartość

en: error
pl: błąd

en: Yes
pl: Tak

en: Default
pl: Domyślny

en: All
pl: Wszystko

en: Countries
pl: Kraje

en: notice
pl: wiadomość

en: Field types
pl: Typy pól

en: Default country
pl: Domyślny kraj
