International Phone (3.2.1) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Value
pt: Valor

en: error
pt: erro

en: Yes
pt: Sim

en: Default
pt: Por defeito

en: All
pt: Todos

en: Countries
pt: Países

en: notice
pt: observação

en: Field types
pt: Tipos de campo

en: Default country
pt: País predefinido

en: Enable Geolocation
pt: Ativar localização geográfica

en: Use Geolocation: @display_label
pt: Usar Localização: @display_label
