International Phone (3.2.1) - en to sv translation catalogue (10 entries)

en: Value
sv: Värde

en: error
sv: fel

en: Yes
sv: Ja

en: Default
sv: Förvald

en: All
sv: Alla

en: Countries
sv: Länder

en: notice
sv: notis

en: Field types
sv: Fälttyper

en: Default country
sv: Förvalt land

en: Directory @path was created
sv: Katalog @path skapades
