International Phone (3.2.1) - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: Value
tr: Değer

en: error
tr: hata

en: Yes
tr: Evet

en: Default
tr: Varsayılan

en: All
tr: Tümü

en: Countries
tr: Ülkeler

en: notice
tr: bildirim

en: Field types
tr: Alan tipleri

en: Default country
tr: Öntanımlı ülke
