International Phone (3.3.0) - en to cy translation catalogue (7 entries)

en: Value
cy: Gwerth

en: error
cy: gwall

en: Yes
cy: Ie

en: Default
cy: Diofyn

en: All
cy: I gyd

en: notice
cy: hysbysiad

en: Default country
cy: Gwlad diofyn
