International Phone (3.3.0) - en to de translation catalogue (13 entries)

en: Value
de: Wert

en: error
de: Fehler

en: Yes
de: Ja

en: Default
de: Standard

en: All
de: Alle

en: Countries
de: Länder

en: notice
de: Hinweis

en: Field types
de: Feldtypen

en: Default country
de: Standard-Land

en: success
de: Erfolg

en: Directory @path was created
de: Das Verzeichnis @path wurde erstellt

en: Plugin not detected
de: Plugin wurde nicht gefunden

en: The URL !url could not be downloaded.
de: Die URL !url konnte nicht heruntergeladen werden.
