International Phone (3.3.0) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Value
dz: གནས་གོང་

en: error
dz: འཚོལ་བ།

en: Yes
dz: ཨིན།

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: notice
dz: བརྡ་བསྐུལ།
