International Phone (3.3.0) - en to et translation catalogue (9 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: error
et: veateade

en: Yes
et: Jah

en: Default
et: Vaikimisi

en: All
et: Kõik

en: Countries
et: Riigid

en: notice
et: märkus

en: Field types
et: Väljade tüübid

en: Default country
et: Vaikimisi riik
