International Phone (3.3.0) - en to eu translation catalogue (9 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: error
eu: errorea

en: Yes
eu: Bai

en: Default
eu: Lehenetsia

en: All
eu: Guztiak

en: Countries
eu: Herrialdeak

en: notice
eu: oharra

en: Field types
eu: Eremu motak

en: Default country
eu: Lehenetsi herrialdea
