International Phone (3.3.0) - en to fa translation catalogue (8 entries)

en: Value
fa: مقدار

en: error
fa: خطا

en: Yes
fa: بله

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: All
fa: همه

en: Countries
fa: کشورها

en: notice
fa: توجه

en: Default country
fa: کشور پیش‌فرض
