International Phone (3.3.0) - en to gl translation catalogue (8 entries)

en: Value
gl: Valor

en: error
gl: erro

en: Yes
gl: Si

en: Default
gl: Predeterminado

en: All
gl: Todo

en: Countries
gl: Paises

en: notice
gl: aviso

en: Default country
gl: País predefinido
