International Phone (3.3.0) - en to hr translation catalogue (7 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: error
hr: greška

en: Yes
hr: Da

en: Default
hr: Zadano

en: All
hr: Svi

en: notice
hr: napomena

en: Default country
hr: Zadana država
