International Phone (3.3.0) - en to ka translation catalogue (5 entries)

en: Value
ka: მნიშვნელობა

en: error
ka: შეცდომა

en: Yes
ka: დიახ

en: All
ka: ყველა

en: notice
ka: შენიშვნა
