International Phone (3.3.0) - en to lv translation catalogue (8 entries)

en: Value
lv: Vērtība

en: error
lv: kļūda

en: Yes
lv: Jā

en: Default
lv: Noklusējuma

en: All
lv: Visi

en: Countries
lv: Valstis

en: notice
lv: brīdinājums

en: Default country
lv: Noklusējuma valsts
