International Phone (3.3.0) - en to sq translation catalogue (6 entries)

en: Value
sq: Vlera

en: error
sq: gabim

en: Yes
sq: Po

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: All
sq: Të gjitha

en: notice
sq: njoftim
