International Phone (3.3.0) - en to ta translation catalogue (7 entries)

en: Value
ta: மதிப்பு

en: error
ta: பிழை

en: Yes
ta: ஆம்

en: Default
ta: இயல்பான

en: All
ta: எல்லா

en: notice
ta: அறிவிப்பு

en: Default country
ta: இயல்பான நாடு
