International Phone (3.3.0) - en to uk translation catalogue (12 entries)

en: Value
uk: Значення

en: error
uk: помилка

en: Yes
uk: Так

en: Default
uk: Базово

en: All
uk: Все

en: Countries
uk: Країни

en: notice
uk: сповіщення

en: Field types
uk: Типи полів

en: Default country
uk: Базова країна

en: success
uk: успішно

en: Directory @path was created
uk: Каталог @path було створено

en: The URL !url could not be downloaded.
uk: Не вдалося завантажити URL-адресу !url.
