International Phone (3.3.0) - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Value
vi: Giá trị

en: error
vi: lỗi

en: Yes
vi: Có

en: Default
vi: Mặc định

en: All
vi: Tất cả

en: Countries
vi: Quốc gia

en: notice
vi: chú ý

en: Default country
vi: Quốc gia mặc định
