International Phone (3.3.1) - en to az translation catalogue (7 entries)

en: Value
az: Qiymət

en: error
az: səhv

en: Yes
az: Bəli

en: Default
az: Susmaya görə

en: All
az: Hammısı

en: Field types
az: Sahə növləri

en: Default country
az: Defolt ölkə
