International Phone (3.3.1) - en to hy translation catalogue (6 entries)

en: Value
hy: Արժեք

en: error
hy: սխալ

en: Yes
hy: Այո

en: Default
hy: Լռելյայն

en: notice
hy: տեղեկացում

en: Default country
hy: Լռելյայն երկիրը
