International Phone (3.3.1) - en to ja translation catalogue (9 entries)

en: Value
ja: 値

en: error
ja: エラー

en: Yes
ja: はい

en: Default
ja: デフォルト

en: All
ja: すべて

en: Countries
ja: 国

en: notice
ja: 注意

en: Field types
ja: フィールドタイプ

en: Default country
ja: デフォルトの国
